Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau
Žvakės, Apvalios, Gėlėtos, D 10 cm Padidinti

Žvakės, Apvalios, Gėlėtos, D 10 cm

465962013

Nauja prekė

5,50 € su PVM

Rankų darbo dekoruotos apvalios žvakės 

Žvakės diametras 10 cm

Žvakės puoštos rankomis pieštais gėlių piešiniais

Žvakės pagamintos iš parafino, bekvapės,

kiekviena žvakė supakuota į celofaną

Žvakės degimo laikas 40 val

Norimą žvakės piešinį nurodykite žinute arba 

paskambinkite tel +37069933892

Nurodyta 1 žvakės kaina

Smulkiau

Išsaugoti

Žvakės apvalios, Gėlėtos, D 10 cm. Rankų darbo žvakės dekoruotos gėlių piešiniais. Žvakės bekvapės, dega 40 val. Žvakės supakuotos į celofaną kaip dovanos. Šios apvalios žvakės gana didelės, jos gali būti graži dovana ir jaukus stalo papuošimas bet kokiai progai. Nuotraukoje matosi įvairių spalvų ir piešinių žvakės. Norimą rankų darbo žvakės piešinį nurodykite žinutėje prie užsakymo arba paskambinkite mums. Prieš pakuojant siuntą mes su Jumis susisieksime ir aptarsime galimus žvakių piešinius. Karantino metu žvakių kiekis ribotas.

Apvalios žvakės yra bekvapės, pagamintos iš parafino. Kiekviena žvakė dekoruota rankų darbo piešiniais. Rankų darbo žvakės pagamintos Lietuvoje!

Pastaba: Prieš uždegant žvakes jas padėkite ant žvakidės, lėkštutės ar kito nedegančio pagrindo, nestatykite žvakės arti degių daiktų, nepalikite degančios žvakės be priežiūros, o norėdami užgesinti nepūskite žvakės, gesinimui naudokite kaušelius žvakių gesinimui arba nedegiu strypeliu palenkite žvakės knatą žemyn, kad jis užgestų. Degindami žvakes laikykitės visų saugos reikalavimų.

  • Reviews
  • No customer reviews for the moment.

    Write a review

    22 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: