Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Rožių žiedlapiai dažniausiai naudojami vestuvėms. Žiedlapiai barstomi kai jaunieji išeina iš bažnyčios, santuokų rūmų ar šoka pirmąjį šokį. Rožių žiedlapiai yra ne tik vestuvių atributika, jie naudojami kaip krikštynų dekoracijos bei gimtadienio dekoracijos. Raudonos spalvos rožių žiedlapiai yra ir Valentino dienos atributika. Rožių žiedlapiai g...

Rožių žiedlapiai dažniausiai naudojami vestuvėms. Žiedlapiai barstomi kai jaunieji išeina iš bažnyčios, santuokų rūmų ar šoka pirmąjį šokį. Rožių žiedlapiai yra ne tik vestuvių atributika, jie naudojami kaip krikštynų dekoracijos bei gimtadienio dekoracijos. Raudonos spalvos rožių žiedlapiai yra ir Valentino dienos atributika. Rožių žiedlapiai gana standūs ir kokybiški, jie gali būti naudojami kaip Jūsų šventės dekoracijos ir papuošimai, iš žiedlapių gali būti gaminamos gėlytės, suveriamos girliandos, žiedlapiai naudojami pvz. taurių dekoravimui ir kitiems papuošimams.

Rožių žiedlapiai pagaminti iš pastandintos medžiagos, turi reljefinį paviršių, kuris primena tikros rožės žiedlapius.  žiedlapiai yra nedideli: vieno žiedlapio aukštis 4,5 cm, o plotis plačiausioje vietoje 5 cm. Rožių žiedlapiai parduodami pakuotėmis po 100 arba 500 vnt.

Daugiau

Rožių žiedlapiai Yra 8 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 8 iš 8 prekių