Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Šeimos židiniai tai rankų darbo keramikinės žvakidės skirtos šeimos ugnies perdavimui ir saugojimui. Šeimos židinys dovanojamas jauniesiems. Šeimos židiniai gali būti skirtingų dydžių ir formų, dažniausiai baltos spalvos. Kiekvienas šeimos židinys parenkamas individualiai - keramikinė ar porcelianinė žvakidė, dekoruota stiklinė vaza ar tik žvakė...

Šeimos židiniai tai rankų darbo keramikinės žvakidės skirtos šeimos ugnies perdavimui ir saugojimui. Šeimos židinys dovanojamas jauniesiems. Šeimos židiniai gali būti skirtingų dydžių ir formų, dažniausiai baltos spalvos. Kiekvienas šeimos židinys parenkamas individualiai - keramikinė ar porcelianinė žvakidė, dekoruota stiklinė vaza ar tik žvakė, svarbu, kad šeimos židinys patiktų jauniesiems ir atitiktų aukuro paskirtį. Ugnies garbinimas ir amžinos ugnies kurstymas siekia pagoniškus laikus. Ši apeiga puikiai įsipina į mūsų vestuvių tradicijas. Jaunųjų tėvai savo šeimos ugnį perduoda naujai susikūrusiai šeimai. Tai dažniausiai vyksta vestuvių pokylio metu prieš 24 val. Jaunųjų tėvai įneša šeimos židinį su jame degančia ugnimi į salę ir su geriausiais linkėjimais perduoda jauniesiems. Gali būti, kad šeimos židinys stovi ant stalo prie jaunųjų, o tėvai ateina su degančiomis žvakėmis ir visi kartu uždega žvakę židinyje. Šią apeigą lydi gražūs žodžiai ir linkėjimai. Juos gali pasakyti jaunųjų tėvai arba liudininkai. Šeimos židinys graži tėvų dovana jauniesiems, pasirūpinkite, kad tai būtų ne tik vestuvių atributika, bet ir graži ir mylima interjero detalė ateityje. Visi mūsų parduotuvėje parduodami šeimos židiniai pagaminti Lietuvoje, tai rankų darbo keramikos gaminiai.

 Dar viena graži vestuvinė tradicija - Šeimos žvakės šventinamas bažnyčioje. Šeimos žvakė tai dekoruota žvakė, ant kurios surašytos vestuvių metinės iki 60 metų. Kiekvienais metais galima nudeginti tik tiems metams skirtą žvakės dalį. Šeimos žvakė šventinama kartu su vestuvių žiedais. Kartais bažnyčioje organizuojama šeimos žvakės uždegimo ceremonija. Dėl apeigų organizavimo visada pasitarkite su kunigu, arba viską patikėkite vestuvių planuotojams.

Daugiau

Šeimos židiniai Yra 17 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 17 iš 17 prekių