Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Servetėlės su piešiniu Everyday 2020. Stalo servetėlės popierinės pasižymi aukšta kokybe, plačiu asortimentu, raštų elegancija ir funkcionalumu. Popierinės servetėlės gali būti derinamos tarpusavyje, pritaikyti stalo takeliai ir žvakės - taip sukuriamas puikus stalo papuošimas kiekvienai progai. Šiais metais yra daug gėlių ir gamtos motyvų, domi...

Servetėlės su piešiniu Everyday 2020. Stalo servetėlės popierinės pasižymi aukšta kokybe, plačiu asortimentu, raštų elegancija ir funkcionalumu. Popierinės servetėlės gali būti derinamos tarpusavyje, pritaikyti stalo takeliai ir žvakės - taip sukuriamas puikus stalo papuošimas kiekvienai progai. Šiais metais yra daug gėlių ir gamtos motyvų, dominuoja natūralios spalvos, bet atsirado servetėlės su piešiniu ant juodo fono. Stalo servetėlės parduodamos sulenktos į 4 dalis, taigi nuotraukoje matome 1/4 servetėlės paviršiaus dalį. 

Stalo servetėlės su piešiniu yra kvadratinės (L - 33x33 cm) ir apvalios servetėlės (R - diametras 32 cm). Servetėlių matmenys nurodyti aprašyme prie kiekvienos servetėlės individualiai. Servetėlės popierinės yra 3-jų sluoksnių. Piešinys dengia tik vieną servetėlės sluoksnį, kiti du - balti. Popierinės stalo servetėles naudojamos ir dekupažui - tam atskiriame vieną servetėlės sluoksnį su piešiniu. Servetėlės standžios, dažai nuo klijų ar vandens nenubėga. Dekupažo darbus su mūsų servetėlėmis rasite nuotraukų Galerijoje.

Daugiau

Servetėlės, su piešiniu Yra 76 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 76 prekių