Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Popierinės stalo servetėlės vienspalvės skiriasi į kelias rūšis:

      servetėlės, vienspalvės - 3-jų sluoksnių, popierinės servetėlės yra baltos spalvos arba dažytos. Servetėlės dažytos, tai vienspalvės servetėlės, kurių visi trys sluoksniai dažyti ta pačia spalva. Servetėlės standartinio dydžio - išmatavimai Lunch L 33x33 cm. Šios popierinės s...

Popierinės stalo servetėlės vienspalvės skiriasi į kelias rūšis:

      servetėlės, vienspalvės - 3-jų sluoksnių, popierinės servetėlės yra baltos spalvos arba dažytos. Servetėlės dažytos, tai vienspalvės servetėlės, kurių visi trys sluoksniai dažyti ta pačia spalva. Servetėlės standartinio dydžio - išmatavimai Lunch L 33x33 cm. Šios popierinės servetėlės naudojamos stalo serviravimui ir įvairių dekoracijų gamybai: iš servetėlių lankstomos įvairios gėlės, daromos dekoracijos Pom Pom.

      servetėlės Inspiration - 3-jų sluoksnių prabangios vienspalvės popierinės servetėlės, turinčios ornamentais spaustą-reljefinį paviršių. Servetėlės Inspiration dažytas tik vienas sluoksnis, kiti du sluoksniai balti. Servetėlės yra kelių dydžių, kurių išmatavimai: Dinner 40x40 cm, Lunch 33x33 cm ir apvalios Round ø 32 cm. Servetėlės Inspiratins  pasižymi ne tik reljefiniu paviršiumi, bet jų paviršius dar papildomai praturtintas metaliniu arba perlo blizgesiu. Todėl šios servetėlės naudojamos, kai puošiamas vestuvių, jubiliejaus, Kalėdų ar kitos šventės stalas.

Daugiau

Servetėlės, vienspalvės Yra 28 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 28 prekių