Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Šilkinis popierius yra švelnus ir minkštas, kartu tvirtas ir atsparus vandeniui. Šilko popierius tai universali pakavimo medžiaga, kurią galima lankstyti, glamžyti, karpyti ar pjaustyti.  Šilkinis popierius naudojamas gėlių ir dovanų pakavimui, taip pat šilko popierius naudojamas kaip užpildas - dedamas į dovanų dėžutes ar maišelius. Taip pat ši...

Šilkinis popierius yra švelnus ir minkštas, kartu tvirtas ir atsparus vandeniui. Šilko popierius tai universali pakavimo medžiaga, kurią galima lankstyti, glamžyti, karpyti ar pjaustyti.  Šilkinis popierius naudojamas gėlių ir dovanų pakavimui, taip pat šilko popierius naudojamas kaip užpildas - dedamas į dovanų dėžutes ar maišelius. Taip pat šis šilko popierius gali ištaigingai praturtinti dovanas, jei šilkinio popieriaus lapą ar kelis įdėsime į dovanų maišelį taip, kad šilkinis popierius būtų išlindęs.

Šilko popierius būna įvairių spalvų: auksinis, sidabrinis, baltas, juodas, raudonas, rožinis, mėlynas, žalias, violetinis ir kt spalvų. Šilkinis popierius toks plonas, kad matosi popieriaus pluošto struktūra. Šilko popierius būna skirtingai supjaustytas: yra 50 cm pločio ir ištisinio 10 m ilgio ritiniai arba 30 lapų 50x70cm šilkinis popierius susuktas į ritinėlį ir apsaugotas celofanu, todėl transportavimo metu nebus pažeistas. 

Daugiau

Šilkinis popierius Yra 15 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 15 iš 15 prekių