Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Katalogas

Stalo servetėlės, Katalogas 2019

Popierinės stalo servetėlės tinka kiekvienai progai, jos pasižymi elegancija ir funkcionalumu, galimybe komponuoti ir derinti servetėles tarpusavyje. Servetėlių asortimentas labai platus: popierinės servetėlės yra vienspalvės arba servetėlės su piešiniu. Šiais metais yra servetėlės su gėlių ir gamtos piešiniais b...

Stalo servetėlės, Katalogas 2019

Popierinės stalo servetėlės tinka kiekvienai progai, jos pasižymi elegancija ir funkcionalumu, galimybe komponuoti ir derinti servetėles tarpusavyje. Servetėlių asortimentas labai platus: popierinės servetėlės yra vienspalvės arba servetėlės su piešiniu. Šiais metais yra servetėlės su gėlių ir gamtos piešiniais bei elegantiškais ornamentais, piešinių dažai gerai užfiksuotos, todėl servetėlės naudojamos ir dekupažui. Stalo servetėlės išskirtos į atskiras grupes: Kalėdinės servetėlės, Velykinės servetėlės, vaikiškos servetėlės, servetėlės su piešiniu, popierinės vienspalvės servetėlės, medžiagą imituojančios servetėlės Airlaid Texstile, stalo takeliai, staltiesės ir stalo papuošimas naudojant komplektus.

Servetėlės popierinės yra: 3-jų sluoksnių, 2-jų sluoksnių ar 1-no sluoksnio. Išskirtinė grupė - storos servetėlės Airlaid imituojančios medžiagą. Servetėlės yra skirtingų išmatavimų: D - Diner - 40x40 cm, L - Lunch - 33x33 cm ir R - Round - diametras 32 cm. Servetėlių išmatavimai pažymėti raide D,  L arba R prie kiekvienos servetėlės pavadinimo ir nurodyti platesniame servetėlės aprašyme. Stalo servetėlės parduodamos sulenktos į keturias dalis, taip pat ir nuotraukose matoma 1/4 servetėlės paviršiaus ar piešinio dalis.

Daugiau

Stalo servetėlės Yra 198 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 198 prekių