Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Katalogas

Stalo servetėlės Katalogas 2018

Popierinės stalo servetėlės pasižymi elegancija ir funkcionalumu, galimybe komponuoti ir derinti servetėles tarpusavyje. Servetėlių asortimentas labai platus: popierinės servetėlės yra vienspalvės arba servetėlės su piešiniu. Šiais metais yra servetėlės su gėlių ir gamtos piešiniais bei elegantiškais ornamentais, ...

Stalo servetėlės Katalogas 2018

Popierinės stalo servetėlės pasižymi elegancija ir funkcionalumu, galimybe komponuoti ir derinti servetėles tarpusavyje. Servetėlių asortimentas labai platus: popierinės servetėlės yra vienspalvės arba servetėlės su piešiniu. Šiais metais yra servetėlės su gėlių ir gamtos piešiniais bei elegantiškais ornamentais, piešinių dažai gerai užfiksuotos, todėl servetėlės naudojamos ir dekupažui. Stalo servetėlės išskirtos į atskiras grupes: Kalėdinės servetėlės, Velykinės servetėlės, vaikiškos servetėlės, servetėlės su piešiniu, popierinės vienspalvės servetėlės, medžiagą imituojančios servetėlės Airlaid Texstile, stalo takeliai, staltiesės ir stalo papuošimas naudojant komplektus.

Servetėlės popierinės yra: 3-jų sluoksnių, 2-jų sluoksnių ir storos vieno sluoksnio servetėlės Airlaid imituojančios medžiagą. Servetėlės yra skirtingų išmatavimų: D - Diner - 40x40 cm, L - Lunch - 33x33 cm, C - Coctail 25x25 cm ir R - Round - diametras 32 cm. Servetėlių išmatavimai pažymėti raide D,  L,  C arba R prie kiekvienos servetėlės pavadinimo ir nurodyti platesniame servetėlės aprašyme. Stalo servetėlės parduodamos sulenktos į keturias dalis, taip pat ir nuotraukose matome 1/4 servetėlės paviršiaus ar piešinio dalį.

Daugiau

Stalo servetėlės Yra 167 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 167 prekių