Katalogas

Stalo servetėlės Katalogas 2017

Katalogas pasižymi elegancija ir funkcionalumu, galimybe komponuoti ir tarpusavyje derinti servetėles, žvakes, stalo takelius. Servetėlių asortimentas labai platus, atrinkti geriausi piešiniai, daug gėlių ir gamtos motyvų, elegantiški ornamentų piešiniai, spalvos gerai užfiksuotos, todėl servetėles galite naudoti ...

Stalo servetėlės Katalogas 2017

Katalogas pasižymi elegancija ir funkcionalumu, galimybe komponuoti ir tarpusavyje derinti servetėles, žvakes, stalo takelius. Servetėlių asortimentas labai platus, atrinkti geriausi piešiniai, daug gėlių ir gamtos motyvų, elegantiški ornamentų piešiniai, spalvos gerai užfiksuotos, todėl servetėles galite naudoti ir dekupažui. Dekupažo darbų nuotraukas rasite nuotraukų galerijoje. Servetėlės išskirtos į temines grupes: Kalėdinės, Velykinės servetėlės, vaikiškos servetėlės, dekoruotos servetėlės, vienspalvės servetėlės ir medžiagą imituojančios servetėlės. Čia rasite stalo takelius ir komplektus stalo papuošimui.

Servetėlės popierinės yra: 3-jų sluoksnių, 2-jų sluoksnių ir storos vieno sluoksnio servetėlės Airlaid imituojančios medžiagą. Servetėlės yra skirtingų išmatavimų: D - Diner - 40x40 cm, L - Lunch - 33x33 cm, C - Coctail 25x25 cm ir R - Round - diametras 32 cm. Servetėlių išmatavimai pažymėti raide D  L  C arba R prie kiekvienos servetėlės pavadinimo ir nurodyti servetėlės aprašyme. Servetėlės parduodamos sulenktos į keturias dalis, taip pat ir nuotraukose matome 1/4 servetėlės piešinio dalį.

Daugiau

Stalo servetėlės Yra 171 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 171 prekių