Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Stalo takeliai - tai stalo dekoracijos naudojamos švenčių stalo papuošimui. Stalo takeliai, staltiesės, stalo servetėlės, indai, stalo žvakės, gėlės, svečių vardų kortelės ir kitos stalo dekoracijos turi derėti tarpusavyje ir turėtų derintis su aplinka. Stalo puošimas ir serviravimas turi atitikti šventės pobūdį - vestuvėms, krikštynoms ar jubil...

Stalo takeliai - tai stalo dekoracijos naudojamos švenčių stalo papuošimui. Stalo takeliai, staltiesės, stalo servetėlės, indai, stalo žvakės, gėlės, svečių vardų kortelės ir kitos stalo dekoracijos turi derėti tarpusavyje ir turėtų derintis su aplinka. Stalo puošimas ir serviravimas turi atitikti šventės pobūdį - vestuvėms, krikštynoms ar jubiliejams renkamės skirtingas spalvas ir dekoracijas. Stalo takeliai dedami ant staltiesės išilgai per stalą, arba skersai per stalą po kiekviena lėkštute. Mažesnės šventės metu ant gražaus stalo gali būti dedami tik stalo takeliai ir servetėlės. Staltiesės galime nenaudoti. Stalo takeliai tinka tiek mažo, tiek ir didelio stalo papuošimui.

Stalo takeliai yra vienspalviai ir dekoruoti. Stalo takeliai Airlaid atrodo kaip medžiaginiai takeliai, nors šie stalo takeliai specialios technologijos būdu pagaminti iš popieriaus. Stalo takelių paviršius pasižymi perforuotu-spaustu reljefiniu paviršiumi primenančiu audinį. Stalo dekoravimui kaip stalo takeliai plačiai naudojami įvairūs dekoratyviniai audiniai ir tinklai, organza ir flizelinas. Kiekvienas stalo takelis aprašytas atskirai, jo struktūros ypatumus bei derinimo su servetėlėmis galimybes rasite prekės aprašyme.

Daugiau

Stalo takeliai Yra 6 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių