Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Stalo takeliai - tai stalo dekoravimo elementai, kurie naudojami šventinio stalo papuošimui ir paryškinimui. Su stalo takeliais turi derėti staltiesės, stalo servetėlės, stalo žvakės, dekoruotos žvakės, gėlės, svečių vardų kortelės ir kiti stalo dekoravimo elementai. Aplinka, naudojami indai ir visi puošybos elementai turėtų derėti tarpusavyje i...

Stalo takeliai - tai stalo dekoravimo elementai, kurie naudojami šventinio stalo papuošimui ir paryškinimui. Su stalo takeliais turi derėti staltiesės, stalo servetėlės, stalo žvakės, dekoruotos žvakės, gėlės, svečių vardų kortelės ir kiti stalo dekoravimo elementai. Aplinka, naudojami indai ir visi puošybos elementai turėtų derėti tarpusavyje ir sukurti šventinę nuotaiką.

Mes prekiaujame vienspalviais ir dekoruotais stalo takeliais ir vienspalve bei dekoruota organza, kuri taip pat naudojama stalo bei kėdžių papuošimui. Stalo takelis dedamas ant staltiesės ar tiesiai ant stalo paviršiaus išilgai arba skersai per stalą. Stalo takeliais galima papuošti mažą stalą dviems asmenims, taip pat galima dekoruoti ir didelį svečių stalą. Dekoruoti stalo takeliai vestuvėms ir krikštynoms pagaminti iš neaustinės medžiagos, vienspalviai stalo takeliai atrodo kaip medžiaginiai - tai popieriniai stalo takeliai Airlaid imituojantys medžiagą, dekoruoti stalo takeliai taip pat popieriniai, tik jų paviršius papuoštas perforuotu-spaustu reljefiniu raštu. Kiekvienas  stalo takelis aprašytas atskirai ir jo struktūros ypatumus bei derinimo su servetėlėmis galimybes rasite aprašyme prie kiekvienos prekės atskirai.

Daugiau

Stalo takeliai Yra 7 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 7 iš 7 prekių