Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Švenčių atributika skirta kiekvienos šventės puošimui. Švenčių atributika kaip konfeti patrankos, žiedlapiai, lipdukai, dangaus žibintai ir vandens žibintai, balionai ir įvairios dekoracijos tinka kiekvienai progai ar šventei. Ta pati šventinė atributika, tik keičiant spalvas ar jų derinius, gali būti panaudota kaip gimtadienio atributika, krikš...

Švenčių atributika skirta kiekvienos šventės puošimui. Švenčių atributika kaip konfeti patrankos, žiedlapiai, lipdukai, dangaus žibintai ir vandens žibintai, balionai ir įvairios dekoracijos tinka kiekvienai progai ar šventei. Ta pati šventinė atributika, tik keičiant spalvas ar jų derinius, gali būti panaudota kaip gimtadienio atributika, krikštynų atributika, vestuvių atributika ar kitų švenčių atributika.

Kai organizuojama kad ir mažiausia šventė, reikia stengtis, kad ši šventė būtų įspūdinga. Suplanuokite iš anksto kaip bus išdėstyti Jūsų šventės ar pokylio papuošimai ir dekoracijos, kokios bus dovanos ir pramogos svečiams. Jums visada pravers ir mūsų siūloma švenčių atributika!

Daugiau

Švenčių atributika Yra 80 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 80 prekių