Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Vaikiškos popierinės stalo servetėlės dekoruotos spalvingais ir linksmais piešiniais. Popierinės servetėlės skirtos stalo papuošimui Jūsų vaiko gimtadieniui ar Krikštynoms. Servetėlės popierinės yra 3-jų sluoksnių yra gana tvirtos ir standžios. Šventinis stalo serviravimas vaikams neįsivaizduojamas be servetėlių, saldainių ir gražių vaikiškų dek...

Vaikiškos popierinės stalo servetėlės dekoruotos spalvingais ir linksmais piešiniais. Popierinės servetėlės skirtos stalo papuošimui Jūsų vaiko gimtadieniui ar Krikštynoms. Servetėlės popierinės yra 3-jų sluoksnių yra gana tvirtos ir standžios. Šventinis stalo serviravimas vaikams neįsivaizduojamas be servetėlių, saldainių ir gražių vaikiškų dekoracijų. Servetėlės netik papuošia stalą, bet jos reikalingos pasivalyti rankas ar veidą vaišių metu. Servetėles galite lankstyti ar statyti trikampiu - jos gerai laiko formas.

Vaikiškos stalo servetėlės parduodamos sulenktos į keturias dalis - nuotraukoje matosi 1/4 servetėlės dalis. Pakuotėje servetėlės supakuotos po 20 vnt. Stalo servetėlės nuolat atnaujinamos, piešiniai keičiami ir sekančiais metais tokio piešinio servetėlių galite nerasti. Nors dekupažas dabar nėra "ant bangos", bet stalo servetėlės tinka ir dekupažui. Ruošiant vaikams krikštadėžes ypač tinka servetėlės krikštynoms.

Daugiau

Vaikiškos servetėlės Yra 15 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 15 iš 15 prekių