Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Vaikiškos servetėlės tai popierinės stalo servetėlės su spalvingais piešiniais. Servetėlės skirtos stalo papuošimui vaiko gimtadieniui ar Krikštynoms. Servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių, jos gana tvirtos ir standžios. Šventinis stalo serviravimas vaikams neįsivaizduojamas be servetėlių, saldainių ir gražių vaikiškų dekoracijų. Servetėlės ne t...

Vaikiškos servetėlės tai popierinės stalo servetėlės su spalvingais piešiniais. Servetėlės skirtos stalo papuošimui vaiko gimtadieniui ar Krikštynoms. Servetėlės popierinės, 3-jų sluoksnių, jos gana tvirtos ir standžios. Šventinis stalo serviravimas vaikams neįsivaizduojamas be servetėlių, saldainių ir gražių vaikiškų dekoracijų. Servetėlės ne tik papuošia stalą, jos reikalingos pasivalyti rankas ar veidą vaišių metu. Servetėles galite lankstyti ar statyti trikampiu - jos gerai laiko formas.

Vaikiškos servetėlės parduodamos sulenktos į keturias dalis - nuotraukoje matosi 1/4 servetėlės dalis. Pakuotėje servetėlės supakuotos po 20 vnt. Stalo servetėlės nuolat atnaujinamos, piešiniai keičiami ir sekančiais metais tokio piešinio servetėlių galite nerasti. Nors dekupažas dabar nėra "ant bangos", bet stalo servetėlės tinka ir dekupažui. Ruošiant vaikams krikštadėžes dekoravimui ypač tinka servetėlės krikštynoms.

Daugiau

Vaikiškos servetėlės Yra 12 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 12 iš 12 prekių