Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Katalogas

Vaiko gimtadienis pati gražiausia šventė šeimoje. Ypač laukiamas 1-asis vaiko gimtadienis. Kol vaikas suauga dažniausiai vaiko gimtadienis švenčiamas kiekvienais metais. Kiekvienas vaiko gimtadienis laukiama šventė ir jai ruošiamasi iš anksto. Ne tik užsakomi gražiausi tortai, bet ir derinamos torto žvakutės, balionai, girliandos, daromos dirbti...

Vaiko gimtadienis pati gražiausia šventė šeimoje. Ypač laukiamas 1-asis vaiko gimtadienis. Kol vaikas suauga dažniausiai vaiko gimtadienis švenčiamas kiekvienais metais. Kiekvienas vaiko gimtadienis laukiama šventė ir jai ruošiamasi iš anksto. Ne tik užsakomi gražiausi tortai, bet ir derinamos torto žvakutės, balionai, girliandos, daromos dirbtinių gėlių ir popierinės dekoracijos, perkamos geriausios dovanos. Šiuo metu labai populiarios dekoracijos uždangos sienelės lietutis, kuriomis galima papuošti bet kokią sieną ir padaryti gražią foto sienelę. Įvairaispalvės popierinės girliandos taip pat gražiai papuošia patalpą, kurioje švenčiamas vaiko gimtadienis.

Jei artėja vaiko gimtadienis, nemažai Jums reikalingų prekių rasite mūsų e-parduotuvėje. Užsakymus vykdome greitai, pristatyti siuntos tikrai nepavėluosime! 

Daugiau

Vaiko gimtadienis Yra 26 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 26 prekių