Velykinių servetėlių katalogas VELYKOS 2017

Velykinės servetėlės dekoruotos spalvingais velykiniais piešiniais ir pavasarinių gėlių ornamentais. Dekoruotos ar vienspalvės servetėlės graži Velykų stalo atributika. Servetėlės popierinės, standžios, tinka stalo papuošimui ir dekupažui. Dekupažui naudojame vieną servetėlės sluoksnį su piešiniais. Iš...

Velykinių servetėlių katalogas VELYKOS 2017

Velykinės servetėlės dekoruotos spalvingais velykiniais piešiniais ir pavasarinių gėlių ornamentais. Dekoruotos ar vienspalvės servetėlės graži Velykų stalo atributika. Servetėlės popierinės, standžios, tinka stalo papuošimui ir dekupažui. Dekupažui naudojame vieną servetėlės sluoksnį su piešiniais. Išsikarpome, o geriau iš servetėlės išsiplėšome piešinį, ir jį klijuojame ant kiaušinio. Dekoravimui naudojame dirbtinius kiaušinius arba virtus natūralius kiaušinius, ar kitus daiktus skirtus dekoravimui. Taip sukursime gražias dovanas ir dekoracijas Velykoms.

Šiuo metu Velykinės servetėlės su viščiukų ir kiaušinių piešiniai parduotos - prie jų nėra mygtuko Į krepšelį ir užsisakyti negalėsite. Naują velykinių servetėlių asortimentą pristatysime po Naujųjų Metų.

Daugiau

Velykinės servetėlės Yra 20 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 20 iš 20 prekių