Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Velykos gražiausia pavasario šventė! Velykinė atributika ir Velykų dekoracijos iš anksto praneša apie šventės laukimą. Ruošiamos velykinės dovanos, dekoruojami kiaušiniai. Dekoracijoms Jums labai tiks plastikiniai kiaušiniai, kiaušiniai jūros putos ar dviejų dalių skaidraus plastiko kiaušiniai ir Velykų lipdukai. Dirbtiniai kiaušiniai dekoruojam...

Velykos gražiausia pavasario šventė! Velykinė atributika ir Velykų dekoracijos iš anksto praneša apie šventės laukimą. Ruošiamos velykinės dovanos, dekoruojami kiaušiniai. Dekoracijoms Jums labai tiks plastikiniai kiaušiniai, kiaušiniai jūros putos ar dviejų dalių skaidraus plastiko kiaušiniai ir Velykų lipdukai. Dirbtiniai kiaušiniai dekoruojami įvairiomis technikomis: juos galima dažyti, dekupažuoti, dekoruoti juostelėmis ir kt. Dekoruoti kiaušiniai kabinami ant medžio šakų, jais puošiami Velykiniai vainikai ir gėlių puokštės, dovanojami draugams. Natūralių kiaušinių dažymas taip pat smagus Velykų šventės užsiėmimas. Velykos ir velykiniai margučiai neatsiejami vieni nuo kitų!

Velykų stalą papuoš ne tik kiaušiniai bet ir dekoruotos ir stalo žvakės, velykinės stalo servetėlės išmargintos spalvingais kiaušinių, viščiukų ar zuikučių piešiniais, bet ir servetėlės dekoruotos pavasarinių gėlių motyvais.

Kiaušinių dekoravimui ir marginimui galima panaudoti dažus ir popierines stalo servetėles. Kiaušinių dažymas su servetėlėmis populiarus jau kelinti metai. Servetėlėmis galima dekoruoti plastikinius ir jūros putos kiaušinius, o taip pat ir išvirtus natūralius kiaušinius. Ant natūralių kiaušinių servetėlių piešiniai klijuojami baltymu ar želatina.

Daugiau

Velykos Yra 48 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 48 prekių