Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Velykų dekoracijos tai rankų darbo kiaušiniai, lipdukai, vainikai ir natūralūs margučiai. Dekoruoti kiaušinai gražios Velykų dekoracijos ir dovanos draugams. Tokius kiaušinius Jūs galite pasiruošti patys - mes siūlome kiaušinių ruošinius - tai plastikiniai kiaušiniai ir įvairių dydžių kiaušiniai iš jūros putos skirti dekoravimui įvairiomis techn...

Velykų dekoracijos tai rankų darbo kiaušiniai, lipdukai, vainikai ir natūralūs margučiai. Dekoruoti kiaušinai gražios Velykų dekoracijos ir dovanos draugams. Tokius kiaušinius Jūs galite pasiruošti patys - mes siūlome kiaušinių ruošinius - tai plastikiniai kiaušiniai ir įvairių dydžių kiaušiniai iš jūros putos skirti dekoravimui įvairiomis technikomis. Skaidraus plastiko dviejų dalių kiaušiniai atidaromi kaip dėžutė - juos galima dekoruoti iš išorės ar vidaus, bet galima naudoti ir nedekoruotus. Į kiaušinių vidų galima pridėti spalvingų mažų saldainių ir taip bus paruoštos puikios Velykinės dovanos.

Neatsiejamos Velykų dekoracijos tai marginti natūralūs kiaušiniai margučiai, kuriuos kiekviena šeima margina savaip. Vis dar populiarus natūralių kiaušinių dažymas su servetėlėmis ir dekupažas. Kiaušiniai margučiai gražiausia Velykų stalo puošmena, o dirbtiniai dekoruoti kiaušiniai kabinami ant medžio šakų, kiaušiniais puošiami velykiniai vainikai, daromos įvairios šventinės interjero ir stalo dekoracijos. Velykų dekoracijos paryškinamos ir pagyvinamos, tam naudojamos satino juostelės, kaspinai, įvairių spalvų kokoso plaušas ar rafija. Kokoso plaušas dekoratyvinė medžiaga primenanti suraizgytus siūlus, juos galima rišti, pinti ir naudoti įvairioms dekoracijoms.

Daugiau

Velykų dekoracijos  Yra 23 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 23 iš 23 prekių