Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Velykų stalo puošimas ir stalo serviravimas svarbus Velykų akcentas. Stalo dekoravimui naudojamos žvakės ir servetėlės, Velykinės dekoracijos, gėlių puokštės ir žinoma - kiaušiniai margučiai. Velykinės servetėlės dekoruotos Velykiniais piešiniais ir pavasarinėmis gėlėmis - gražus Velykų stalo dekoras. Gražūs stalo puošimo komplektai yra siūlomi ...

Velykų stalo puošimas ir stalo serviravimas svarbus Velykų akcentas. Stalo dekoravimui naudojamos žvakės ir servetėlės, Velykinės dekoracijos, gėlių puokštės ir žinoma - kiaušiniai margučiai. Velykinės servetėlės dekoruotos Velykiniais piešiniais ir pavasarinėmis gėlėmis - gražus Velykų stalo dekoras. Gražūs stalo puošimo komplektai yra siūlomi mūsų parduotuvėje arba Jūs galite pasirinkti patys. Stalo puošimui derinamos servetėlės ir žvakės Velykoms, dekoruoti plastikiniai, jūros putos kiaušiniai ir natūralūs kiaušiniai, Velykiniai vainikai ir gėlių kompozicijos.

Velykų stalo puošimas turi būti apgalvotas iš anksto ir tam reikia pasiruošti, tada Velykų stalo serviravimas bus atliktas greitai ir gražiai.

Daugiau

Velykų stalo puošimas Yra 15 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 15 iš 15 prekių