Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau

Katalogas

Vestuvių atributika vestuves išskiria iš kitų švenčių. Širdys, žiedai, balandžiai ir kita atributika vestuvėms parodo kad švenčiame vestuves. Kaspinai, gėlės, stalo dekoras, vestuvinės statulėlės, butelių etiketės, balionai, įvairios dekoracijos ir suderintos vestuvių spalvos puošia vestuvių aplinką ir svečiams suteikia pakilią nuotaiką. Įvairi ...

Vestuvių atributika vestuves išskiria iš kitų švenčių. Širdys, žiedai, balandžiai ir kita atributika vestuvėms parodo kad švenčiame vestuves. Kaspinai, gėlės, stalo dekoras, vestuvinės statulėlės, butelių etiketės, balionai, įvairios dekoracijos ir suderintos vestuvių spalvos puošia vestuvių aplinką ir svečiams suteikia pakilią nuotaiką. Įvairi vestuvių atributika dovanojama svečiams, vestuvių atributika puošiamos dovanos jauniesiems, vestuvių atributika lieka ilgam prisiminimui apie buvusias vestuves.

Vestuvių atributika naudojama ir pramogoms. Barstomi žiedlapiai, šaunamos konfeti patrankos ar fejerverkai. Svečius ir jaunuosius sudomina dangaus žibintai - jų paleidimas graži pramoga per verstuves. Vaikai mėgsta pūsti muilo burbulus, žaisti su balionais. Kuo daugiau pasiūlysite svečiams pramogų, tuo linksmesnė bus šventė!

Daugiau

Vestuvių atributika Yra 27 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 27 prekių