Norėdami toliau naršyti progai.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau Supratau
Dėžutė vokams, Thank Your Padidinti

Dėžutė vokams, Thank Your

618002

Nauja prekė

11,90 € su PVM

Kreminė kartoninė dėžutė vokams su perlamutriniu blizgesiu

Dėžutės viena sienelė dekoruota dirbtinėmis gėlytėmis

ir užrašu Thank Your!

Dangtelis turi kiaurymę įmesti vokams,

dangtelis atsidaro į viršų

Dėžutės išmatavimai 24x24x24 cm

Smulkiau

Išsaugoti

Dovanų dėžutė vokams, čekiams ir laiškams. Dažnai svečiai Jauniesiems dovanoja pinigus ar čekius. Todėl, priimant svečių sveikinimus, labai patogu šalia savęs turėti tokią dėžutę, kur sumetami sveikinimų vokai ir sudedamos smulkios dovanos. Dėžutė dekoruota kreminėmis ir žydromis dirbtinėmis gėliytėmis ir užrašu Thank Your!, ji gali būti naudojama ne tik vestuvėms, bet ši dėžutė vokams tinka krikštynoms ar gimtadienio sveikinimams.

Dėžutė vokams pagaminta iš tvirto balto kartono. Dčžutės spalva šviesi kreminė su perlamutriniu blizgesiu. Viena kartoninės dėžutės vokams sienelė dekoruota dirbtinių švelniai kreminių gėlyčių širdele. Dėžutės dangtelis turi išpjovą kaip laiškų dėžutė, kur metami dovanų vokai, čekiai, palinkėjimų kortelės ar laiškai. Dėžutės dangtelis atsidaro atlenkiant jį į viršų, todėl, jei dovanų vokelis didesnis, galima atidaryti dangtelį ir voką įdėti.

Vestuvinės dėžutės vokams parduodamos nesulankstytos, o suspaustos. Dėžutės konstrukcija tokia patogi, kad labai paprasta ją suformuoti: praskleidžiame dėžutės sieneles į šonus, tuo pačiu ištiesiname dugnelį jį spaudžiant žemyn ir uždarome dangtelį. Štai - dėžutė vokams paruošta.

  • Reviews
  • No customer reviews for the moment.

    Write a review

    22 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: